Privātuma Politika

iRobot — Latvija

PRIVĀTUMA POLITIKA

Uzņēmums iRobot Corporation („iRobot”, „mēs”, „mūsu”, „mums”) ir apņēmies aizsargāt jūsu privātumu. Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā iRobot ievāc, izmanto un izpauž informāciju par jums vai saistībā ar jums („personas informācija”). Šī privātuma politika attiecas uz mūsu vietnēm un pakalpojumiem, tostarp vietni www.iRobot.com („Vietne”), kā arī elektroniskajām ierīcēm, ko reģistrējat mūsu pakalpojumos un tiešsaistes lietotnēs („Lietotnes”), kas nodrošina atbalstu šīm ierīcēm (kopā saukts — „Pakalpojums”). Šī privātuma politika neattiecas uz iRobot ierīcēm, ko izmanto aizsardzības un drošības, izglītības jomās vai komerciāliem nolūkiem.

Datu aizsardzības likumu nolūkiem iRobot Corporation ir datu apstrādātājs attiecībā uz jūsu personas informāciju, kas ir mūsu rīcībā.

1.            Kā mēs ievācam un izmantojam informāciju

2.            Personas informācijas kopīgošana ar trešajām pusēm

3.            Jūsu izvēles attiecībā uz jūsu informāciju

4.            Informācijas drošība un glabāšana

5.            Bērnu privātums

6.            Saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm

7.            Šīs politikas atjauninājumi

8.            Paziņojums jums

9.            Sazināties ar mums

10.          Pēdējās pārskatīšanas datums

1.              KĀ MĒS IEVĀCAM UN IZMANTOJAM INFORMĀCIJU

Vispārīgi.

Mēs ievācam personas informāciju, lai sniegtu jums personalizētus, noderīgus un efektīvus pakalpojumus. Mūsu ievāktās informācijas kategoriju skaitā var būt:

  • Jūsu sniegtā informācija. Mēs ievācam un glabājam personas informāciju, tostarp jūsu
    e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli, piegādes adresi, norēķinu informāciju un tālruņa numuru, kad reģistrējat iRobot kontu, izmantojat iRobot Pakalpojumu, iepērkaties tiešsaistē, pierakstāties, lai saņemtu piedāvājumus, vai sazināties ar mums. Ja reģistrējat savu ierīci tiešsaistē, pa pastu vai izmantojot citu reģistrēšanas veidu, mēs ievācam arī informāciju par jūsu iRobot ierīci, piemēram, ierīces ID, sērijas numuru vai produkta kodu.
  • Informācija, ko saņemam no trešajām pusēm. Ja izmantojat mūsu Vietni vai Lietotnes dažādos sociālajos plašsaziņas līdzekļos, piemēram, ja novērtējat mūs ar „Patīk” vai sekojat mums dažādos sociālajos tīklos, piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot trešās puses savienojumu vai pieteikšanos, mēs varam saņemt informāciju no sociālajiem tīkliem, piemēram, jūsu profila informāciju, profila attēlu, dzimumu, lietotājvārdu, lietotāja ID, kas ir saistīts ar sociālā tīkla kontu, vecuma diapazonu, valodu, valsti, draugu sarakstu un citu informāciju, ko ļaujat sociālajam tīklam kopīgot ar trešajām pusēm. Dati, ko saņemam, ir atkarīgi no jūsu privātuma iestatījumiem sociālajā tīklā. Vienmēr pārskatiet un, ja vajadzīgs, pielāgojiet savus privātuma iestatījumus trešo pušu vietnēs un pakalpojumos pirms to saistīšanas vai savienošanas ar mūsu Pakalpojumu.

Mēs izmantojam šo informāciju, lai darbinātu, uzturētu un nodrošinātu jums Pakalpojumu un tā iespējas un funkcionalitāti, lai apstrādātu un nosūtītu pasūtījumus, lai sniegtu klientu apkalpošanu, kā arī lai tieši sazinātos ar jums, piemēram, lai sūtītu jums informāciju saistībā ar jūsu pasūtījumiem, preču pārdošanu, īpašos piedāvājumus un informāciju par jaunām vietnes funkcijām. Varat kontrolēt e-pasta ziņojumu saņemšanu, apmeklējot lapu „My Account/Mans konts” mūsu Vietnē vai izmantojot Lietotnes. Mēs varam arī sūtīt ar Pakalpojumu saistītus e-pasta ziņojumus un paziņojumus (piem., par konta verifikāciju, pasūtījumu apstiprinājumus, par Pakalpojuma izmaiņām vai atjauninājumiem, pakalpojuma līdzekļus, tehniskos un drošības paziņojumus). Iespējams, jums var nebūt iespējas atteikties no ar Pakalpojumu saistītiem e-pasta ziņojumiem. Vairāk informācijas par jūsu saziņas preferencēm skatiet tālāk sadaļā „Izvēles iespējas attiecībā uz jūsu informāciju”.

Informācija, ko mēs ievācam no reģistrētajām iRobot ierīcēm.

Dažas mūsu iRobot ierīces ir aprīkotas ar viedo tehnoloģiju, kas ļauj tām pārraidīt datus, izmantojot bezvadu savienojumu, Pakalpojumam. Piemēram, iRobot ierīce var ievākt un pārraidīt informāciju par ierīces darbību un izmantošanas statistiku, piemēram, par akumulatora kalpošanas laiku, uzdevumu skaitu, ierīces identifikatoru un atrašanās vietu kartes. Ja iRobot ierīce reģistrēta tiešsaistes Lietotnēs, tās ievāks un uzturēs informāciju par iRobot ierīces un/vai Lietotņu lietojumu un to funkciju lietojumu, Lietotnēs veiktajiem darījumiem, tehniskajām specifikācijām, avārijām un citu informāciju par to, kā jūs izmantojat savu iRobot ierīci un to Lietotnes. Mēs ievācam arī informāciju, kas sniegta iestatīšanas laikā.

Šo informāciju mēs izmantojam, lai ievāktu un analizētu statistikas datus un lietošanas datus, diagnosticētu un labotu tehnoloģiskas problēmas, uzlabotu ierīces veiktspēju un uzlabotu lietotāja pieredzi. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai sniegtu jums personalizētu saziņu, tostarp mārketinga un reklāmas ziņojumus, piemēram, e-pasta ziņojumus ar informāciju par preces pasūtīšanu, kad ierīce norāda, ka akumulatora uzlādes līmenis ir zems. Mūsu iRobot ierīces nepārraida šo informāciju, ja neesat reģistrējis ierīci tiešsaistē un izveidojis savienojumu ar bezvadu tīklu vai citu ierīci, izmantojot Bluetooth. Ir iespējams izmantot mūsu viedās tehnoloģijas iRobot ierīces bez bezvadu vai Bluetooth datu pārraides, vienkārši atvienojot jūsu bezvadu tīkla vai Bluetooth savienojumu ar ierīci vai vispār to nekad nepieslēdzot.

Sīkfailu un citu tehnoloģiju izmantošana, lai ievāktu informāciju.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai saglabātu informāciju un piekļūtu tai, nodrošinot piekļuvi mūsu Pakalpojumam. Par sīkfailu izmantošanu varat uzzināt vairāk mūsu sīkfailu politikā.

Papildus sīkfailiem mēs automātiski ievācam noteikta veida informāciju par lietošanu, kad izmantojat iRobot Pakalpojumu. Mēs varam ievākt žurnālfaila informāciju no jūsu pārlūka vai mobilās ierīces katru reizi, kad piekļūstat Pakalpojumam. Žurnālfaila informācija var ietvert tādu informāciju kā jūsu tīmekļa pieprasījumi, interneta protokola (IP) adrese, pārlūkprogrammas veids, informācija par jūsu mobilo ierīci, nosūtošā un izejas lapas un vietrāži URL, klikšķu skaiti, kā jūs mijiedarbojaties ar saitēm Pakalpojumā, domēnu nosaukumi, mērķlapas, skatītās lapas un cita veida informāciju.

Mēs varam izmantot arī tīmekļa bāksignālus, kas tiek izmantoti, lai anonīmi izsekotu tiešsaistē mūsu klientu lietošanas tendences. Turklāt mēs varam izmantot tīmekļa bāksignālus HTML balstītos e-pasta ziņojumus, kas nosūtīti mūsu klientiem, lai izsekotu, kuri ziņojumi tiek atvērti un uz kurām saitēm noklikšķina saņēmēji. Šī informācija ļauj precīzāk veidot pārskatus un uzlabot Pakalpojumu. Varat iestatīt sava e-pasta opcijas, lai nepieļautu attēlu automātisku lejupielādi, kas var ietvert šīs tehnoloģijas, kas ļautu mums uzzinātu, vai esat atvēruši mūsu e-pasta ziņojumu un veikuši noteiktas darbības ar to.

Mēs varam arī ievākt analītiskos datus vai izmantot trešo pušu analītikas rīkus, lai palīdzētu mums mērīt datplūsmu un Pakalpojumu lietošanas tendences, lai labāk izprastu mūsu klientu demogrāfiju. Šie rīki vāc informāciju, ko sūta jūsu pārlūks vai mobilā ierīce, piemēram, vietnes, ko apmeklējat, kā jūs izmantojat trešo pušu lietotnes, kā arī citu informāciju, kas palīdz mums analizēt un uzlabot Pakalpojumu.

Kaut arī mēs darām visu iespējamo, lai ņemtu vērā mūsu klientu privātuma preferences, pašlaik nevaram reaģēt uz jūsu pārlūkā iestatītajiem neizsekošanas signāliem.

Kad piekļūstat Pakalpojuma ar mobilo ierīci vai tās starpniecību, mēs varam saņemt vai ievākt un glabāt informāciju, tostarp unikālo identifikācijas numuru, kas ir saistīts ar jūsu ierīci vai mūsu mobilo lietotni (tostarp, piemēram, UDID, unikālo ID reklāmdevējiem (IDFA), Google Ad ID, Windows Advertising ID), par mobilo sakaru operatoru, ierīces veidu, modeli un ražotāju, mobilās ierīces operētājsistēmas zīmolu un modeli un tālruņa numuru. Mēs nevāksim informāciju un nenoteiksim jūsu precīzo atrašanās vietu bez jūsu piekrišanas. Ja vajadzīgs, mēs lūgsim jūsu piekrišanu, pirms izmantot informāciju, tostarp GPS koordinātas, par jūsu precīzu atrašanās vietu.

Mēs izmantojam vai varam izmantot datus, kas tiek ievākti, izmantojot sīkfailus, žurnālfailus, ierīču identifikatorus, un atrašanās vietas un tīmekļa bāksignālu informāciju, lai: (a) atcerētos informāciju, lai jums nebūtu tā atkārtoti jāievada sava apmeklējuma laikā vai nākamreiz, kad apmeklēsiet Vietni; (b) piedāvātu pielāgotu, personalizētu reklāmu; (c) nodrošinātu un pārraudzītu Pakalpojumu efektivitāti; (d) pārraudzītu apkopotos rādītāju datus, piemēram, kopējo apmeklētāju skaitu, datplūsmu, lietojumu un demogrāfiskās tendences mūsu Vietnē un Pakalpojumos; (e) diagnosticētu un labotu tehnoloģiskas problēmas; (f) citādi, lai plānotu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu.

Informācija, ko rada jūsu ierīce vai pārlūks un kas tiek izmantota, lai analizētu, kā izmantojat mūsu Vietni (tostarp jūsu IP adrese) var tikt nosūtīta uz un saglabāta serveros Amerikas Savienotajās Valstīs.

2.             PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS KOPĪGOŠANA AR TREŠAJĀM PUSĒM

Mēs varam kopīgot jūsu personas informāciju ar šādām trešajām pusēm:

  • Citiem uzņēmumiem, kas pieder uzņēmumam iRobot vai kam ir tāds pats īpašnieks; tas ietver mūsu meitas uzņēmumus (t.i., visas organizācijas, kas pieder mums vai kuras mēs kontrolējam) un mūsu augstākā holdinga sabiedrība (t.i., visas organizācijas, kam pieder vai kas kontrolē mūsu uzņēmumu) un visi meitas uzņēmumi, kas tai pieder. Šie uzņēmumi var izmantot jūsu personas informāciju tāpat kā mēs saskaņā ar šo privātuma politiku;
  • Piegādātājiem, kas ir trešā puse, vai citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas izpilda pakalpojumus mūsu vārdā, tikai nolūkā, lai tie varētu izpildīt savu darbu mūsu vārdā; tas var ietvert mērķētu reklāmu noteikšanu un piegādi, e-komercijas pakalpojumu, satura vai pakalpojumu izpildes, norēķinu, vietnes darbības, maksājumu apstrādes un autorizācijas, klientu servisa, analītisko pakalpojumu vai profesionālo pakalpojumu sniegšanu. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā šīs organizācijas rīkojas ar jūsu personas informāciju, varat sazināties ar mums, kā aprakstīts tālāk;
  • Ar jūsu piekrišanu izvēlētām trešajām pusēm, kas, mūsuprāt, var piedāvāt jums tīkamus produktus vai pakalpojumus;
  • Trešajām pusēm pēc jūsu pieprasījuma. Piemēram, jums var būt iespēja novērtēt mūs ar „Patīk” vai sekot mums sociālajos plašsaziņas līdzekļos, un šī darbība var tikt publiskota jūsu laika joslā, būt redzama jūsu draugiem vai sekotājiem vai citādi kopīgota publiski.
  • Citām pusēm saistībā ar uzņēmuma darījumu, piemēram, apvienošanos, visu vai daļas uzņēmuma aktīvu vai akciju pārdošanu, reorganizēšanu, finansēšanu, kontroles maiņu, ja visu vai daļu mūsu biznesa iegādājas cits uzņēmums vai trešā puse, vai bankrota gadījumu vai saistītu vai līdzīgu procesu;
  • Trešajām pusēm, ja tas vajadzīgs, lai (i) lai izpildītu normatīvo aktu prasības, tiesas pavēsti vai izpildrakstu, juridiska procesa prasības vai citu valsts pieprasījumu, (ii) īstenotu mūsu Pakalpojumu noteikumus, tostarp izmeklēšanu par iespējamu to pārkāpumu, (iii) izmeklētu trešo personu prasījumus un apsūdzības un aizstāvētos pret tām, (iv) aizsargātos pret kaitējumu iRobot, tā klientu vai sabiedrības tiesībām, mantai vai drošībai, ja tas prasīts vai atļauts likumā, un (v) un atklātu, novērstu vai citādi risinātu krimināla rakstura (tai skaitā krāpšana un vajāšana), drošības un tehniskos jautājumus.

Mēs varam arī kopīgot informāciju ar citiem apkopotā un anonīmā formā, kas neļauj jūs identificēt kā personu.

3.              JŪSU IZVĒLES ATTIECĪBĀ UZ JŪSU INFORMĀCIJU

Piekļuve personas informācijai, tās labošana un atjaunināšana.

Jums ir šādas tiesības attiecībā uz jūsu personas informāciju: (i) tiesības iegūt informāciju par to, kā jūsu personas informācija tiek izmantota; (ii) tiesības piekļūtu jūsu personas informācijai, ko mēs glabājam; (iii) tiesības pieprasīt labot neprecīzus jūsu personas datus, ko mēs glabājam, un pieprasīt bloķēt vai dzēst savu personas informāciju, ja apstrāde neatbilst vietējiem datu aizsardzības normatīvajiem aktiem.

Jūs varat piekļūt savai mums sniegtajai personas informācijai un labot un atjaunināt to, noklikšķinot uz „My Account/Mans konts” mūsu Vietnē. Jūs varat piekļūt savai personas informācijai un labot un atjaunināt to, ja tā nav pieejama sadaļā „Mans konts”, rakstīt mums, izmantojot mūsu kontaktadresi, kas norādīta tālāk. Lūdzu, sniedziet pēc iespējas vairāk informācijas par personas informāciju, ko meklējat, un mēs priecāsimies mēģināt un palīdzēt jums to atrast.

Lai īstenotu citas savas tiesības vai ja jums rodas jautājumi attiecībā uz jūsu tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta sadaļā „Contacting Us/Sazināšanās ar mums”.

Mārketinga paziņojumi. Laiku pa laikam mēs varam sazināties ar jums, nosūtot informāciju par mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem. Vairums mārketinga paziņojumu mēs nosūtīsim e-vēstulēs vai mūsu Lietotnēs. Ja nevēlaties saņemt mārketinga paziņojumus no mums, parasti to var mums paziņot, atzīmējot noteiktas izvēles rūtiņas veidlapās, kas tiek izmantotas, kad mēs pirmo reizi ievācam jūsu kontaktinformāciju.

Varat pārvaldīt savas saziņas preferences, izmantojot „Mans konts” lapu mūsu Vietnē vai Lietotnē. Varat arī noklikšķināt uz „atteikties/unsubscribe” pogas no mums saņemtajā reklāmas e-vēstulē. Ņemiet vērā, ka, iespējams, nevarēsiet atteikties no nekomerciālu ziņojumu, kas attiecas uz jūsu kontu, saņemšanas, piemēram, konta verifikācijas paziņojumi, pasūtījumu apstiprinājumi, informācija par Pakalpojuma izmaiņām vai atjauninājumiem vai saistībā ar tehniskiem un drošības jautājumiem.

Ja esat mums piešķīris atļauju, mēs varam nodot jūsu kontaktinformāciju izvēlētām trešajām pusēm, lai tās varētu jums sniegt informāciju par izstrādājumiem un pakalpojumiem, kas to ieskatā varētu jūs interesēt. Ja izlemjat, ka vairs nevēlaties, lai mēs nodotu jūsu kontaktinformāciju izvēlētām trešajām pusēm mārketinga nolūkiem, varat mums par to paziņot, izmantojot mūsu kontaktinformāciju, kas atrodama šīs privātuma politikas beigu daļā.

Datu ievākšana no ierīcēm. Varat kontrolēt vai apturēt datu par lietošanu ievākšanu no savas reģistrētās iRobot ierīces, atvienojot jūsu bezvadu tīkla vai Bluetooth savienojumu, piemēram, mainot savu bezvadu tīkla paroli. Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz global.irobot.com ja jums ir jautājumi par iRobot ierīces atslēgšanu no datu pārraides.

Reklamēšana tiešsaistē. Mēs vai mūsu reklamēšanas partneri, kas ir trešās puses, var jums rādītas reklāmas mūsu Vietnē vai Lietotnēs. Lai to izdarītu, mēs vai mūsu reklāmas partneri var ievākt informāciju par to, kā jūs izmantojat vai izveidot savienojumu ar mūsu Vietni, Lietotnēm un citu tīmekļa lapu, sociālo plašsaziņas līdzekļu, satura un reklāmu veidiem, ar kuru mijiedarbojaties un ko apskatāt un apmeklējat jūs vai citi lietotāji, kas lieto ierīci, ko izmantojat, lai pieslēgtos mūsu Vietnei vai Lietotnēm. Ievāktā informācija var būt arī ierīces, ko izmantojat, lai pieslēgtos mūsu Vietnei vai Lietotnēm, IP adrese.

Mēs vai mūsu reklāmas partneri izmanto ievākto informāciju, lai nodrošinātu, ka reklāmas, ko redzat mūsu Vietnē, Lietotnēs un citu pušu vietnēs un lietotnēs (kur mūsu partneriem ir reklāmas laukumi) ir piemērotākas tieši jums.

Parasti tiek izmantoti sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas, lai nodrošinātu šāda veida reklāmas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem un to, kā pārvaldīt to izmantošanu, izlasot mūsu sīkdatņu politiku. Lai uzzinātu vairāk par tādām citām tehnoloģijām (piemēram, tīmekļa bāksignāliem), varat apmeklēt vietni www.allaboutcookies.org vai Network Advertising Initiative tiešsaistes resursus vietnē www.networkadvertising.org.

Iespējams, varat atteikties no informācijas ievākšanas, kas notiek, izmantojot noteiktus sīkfailus vai līdzīgas tehnoloģijas, aktīvi pārvaldot iestatījumus savā pārlūkā vai mobilajā ierīcē. Lūdzu, skatiet jūsu pārlūka vai mobilās ierīces tehnisko informāciju, lai iegūtu norādījumus par to, kā dzēst un atspējot sīkfailus un citus izsekošanas/ierakstīšanas rīkus.

ES jūs varat atteikties no daudzām tīmekļa reklāmas programmām, kas seko jūsu darbībām daudzās vietnēs nolūkā piedāvāt personalizētu reklāmu saturu, apmeklējot vietni www.youronlinechoices.eu. Izdzēšot pārlūka sīkfailus, var gadīties, ka tiek dzēstas jūsu atteikšanās preferences, tāpēc lietojiet šos rīkus periodiski, lai nodrošinātu, ka jūsu preferences ir aktuālas.

Datu saglabāšana: Jūs varat sazināties ar mums, rakstot uz global.irobot.com, lai pieprasītu jūsu personas informācijas dzēšanu no mūsu sistēmām. Mēs paturam tiesības padarīt jūsu personas datus neidentificējamus, tostarp informāciju par iRobot ierīci un Pakalpojuma lietošanu, un saglabātu jūsu anonimizēto informāciju mūsu arhīvam.

4.              INFORMĀCIJAS DROŠĪBA UN GLABĀŠANA

Uzņēmumam iRobot rūp jūsu informācijas drošība, un tas izmanto fiziskos, administratīvajiem un tehnoloģiskos drošības pasākumus, kas palīdz saglabāt visas mūsu apkopotās un ar citām personām kopīgotās personas informācijas integritāti un drošību. Tomēr neviena drošības sistēma nav nepārvarama, un mēs nevar garantēt mūsu sistēmu drošību par 100%. Gadījumā, ja personas informācijas, kas ir mūsu kontrolē, privātums ir aizskarts drošības pārkāpuma dēļ, veiksim saprātīgas darbības, lai izmeklētu situāciju un attiecīgos gadījumos paziņosim personām, kuru personas informācijas privātums, iespējams, ticis aizskarts, un veiksim citas darbības saskaņā ar visiem piemērojamiem normatīvajiem aktiem. Ja vēlaties mainīt savu paroli vai esat uzzinājis par jūsu paroles pazušanu, zādzību vai nepilnvarotu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz global.irobot.com vai zvanot pa tālruni +1-800-727-9077.

Uzņēmums iRobot var apstrādāt jūsu personas informāciju serveros, kas nav izvietoti jūsu mītnes zemē. Jūs piekrītat jūsu perso nas informācijas pārsūtīšanai uz Amerikas Savienotajām Valstīm vai jebkuru citu ģeogrāfisko vietu. Ja jūs piekļūstat Vietnei vai Pakalpojuma, esot ārpus ASV, lūdzu, ņemiet vērā, ka Amerikas Savienoto Valstu normatīvie akti vai citu jurisdikciju, kur mēs vai mūsu pakalpojumu sniedzēji apstrādā jūsu personas informāciju, normatīvie akti var nenodrošināt līdzvērtīgu personas datu aizsardzību, kādu paredz likums jūsu jurisdikcijā, un noteiktos apstākļos jūsu personas informācija var būt pieejama tiesību aizsardzības un uzraudzības iestādēm saskaņā ar likumu attiecīgajā jurisdikcijā.

5.              BĒRNU PRIVĀTUMS

Mūsu Pakalpojums nav vērsts uz personām, kas jaunākas par 13 gadiem, un mēs neievācam un neuzturam informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja uzzināt, ka mums sniegta personas informācija par personu, kas jaunāka par 13 gadiem, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

6.              SAITES UZ TREŠO PUŠU VIETNĒM

Pakalpojumi var laiku pa laikam saturēt saites uz/no trešo pušu mūsu partneru tīklu, reklāmdevēju, partneru tirgotāju, mazumtirgotāju un saistīto uzņēmumu vietnēm. Ja sekojat saitei uz kādu šādu vietni, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm ir savas privātuma politikas un ka mēs neuzņemamies nekādu atbildību par to politikām. Lūdzu, skatiet katru konkrēto politiku, pirms iesniegt jebkādu informāciju tādām tīmekļa vietnēm.

Mūsu Vietnē var būt pieejamas sociālo plašsaziņas līdzekļu funkcijas, piemēram Facebook, Twitter un Pinterest pogas („Like/Patīk”, „Tweet/Tvītot” vai „Pin/Piespraust”). Šīs sociālo plašsaziņas līdzekļu vietnes var automātiski reģistrēt informāciju par jūsu pārlūkošanas tendencēm ikreiz, kad apmeklējat vietni, kam ir sociālo plašsaziņas līdzekļu pogu, neatkarīgi no tā, vai noklikšķināt uz pogas. Jūsu mijiedarbību ar šīm funkcijām nosaka funkciju nodrošinošā uzņēmuma privātuma politika, nevis pēc mūsu privātuma politika. Lūdzu, skatiet savus privātuma iestatījumus sociālo plašsaziņas līdzekļu vietnēs.

7.              POLITIKAS ATJAUNINĀJUMI

Mēs paturam tiesības ik pa laikam veikt izmaiņas šajā privātuma politikā. Ja šajā privātuma politikā veiktas izmaiņas, mēs mainīsim pēdējās pārskatīšanas datumu zem tās un publicēsim atjaunināto konfidencialitātes politiku šajā lapā.

8.              PAZIŅOJUMI JUMS

Ja mums būs vajadzība sniegt jums informāciju par kaut ko, piemēram, juridiskiem, mārketinga vai citiem ar uzņēmējdarbību saistītiem nolūkiem, mēs izvēlēsimies mūsuprāt labāko saziņas ar jums veidu. Mēs parasti to darām, izmantojot e-pastu vai publicējot paziņojumu Pakalpojumā. Tas fakts, ka mēs varam sūtīt jums paziņojumus, neatceļ jūsu iespēju atteikties no noteiktiem saziņas veidiem saskaņā ar šo privātuma politiku.

9.              SAZINĀŠANĀS AR MUMS

Ja jums ir jautājumi vai komentāri par šo privātuma politiku vai mūsu privātuma praksēm, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasta adresi global.irobot.com vai rakstiet mums uz adresi:

Amerikas Savienotajās Valstīs:

8 Crosby Drive

Bedford, MA 01730

Eiropas Savienībā:

10 Greycoat Place

London SW1P 1SB

Lielbritānija

10.          PĒDĒJĀS PĀRSKATĪŠANAS DATUMS

Šī politika pēdējo reizi pārskatīta un spēkā no 30.09.2016.